Entry-header image

Co o nás říkají hosté…

Daniel, (Booking.com, 26.8.2021): Klidné místo, čisté ubytování, personál nám vyšel ve všem vstříc.

Andrea, (Booking.com, 21.7.2021): Velmi milý personál, parkoviště s kamerami vedle hotelu. Čistý pokoj. Kousek k supermarketu i k zastávce autobusu. Měli jsme auto ale raději jsme cestovali do centra s MHD

Pavlína, (Booking.com, 10.5.2021): „Velmi příjemný starší recepční. Původně jsme rezervovali na 1 noc ale zalíbilo se nám to a tak jsme prodloužili ještě o jednu navíc. Čisto, dobrá cena, jen pár negativ. V koupelně chybí háčky na ručník a v kuchyňce jsme nenašli sklenky na vodu, jen samé hrnky 🙂 Jinak spokojenost, velká výhoda že máte balkon. Hezký výhled. Oceňujeme možnost parkování v ceně hned u budovy hotelu. Cena odpovídá ubytování“.

Petr, (Google, 5.5.2021): „Penzion jsem našel pro své zaměstnance. Bydlí zde už třetí týden. Chlapi si ubytování chválí. Velmi dobrá komunikace s majitelem panem Horanským. Vstřícný personál a čisto“.

Zuzana, (Google, 3.3.2021): „Příjemné ubytování, dobré ceny, profesionální přístup majitele“.

Miroslav, (Google, 8.2.2021): Bydlel jsem zde 3 mesice, pres nasi firmu, uplna spokojenost. Čisto, fajn personal, velky pokoj s balkonem. Hlavne čisto. Radi se vratime, pane Horansky“ 🙂

Jana, (Booking.com, 27.8.2020): „Byli jsme s rodinkou, příjemný personál, velký pokoj s balkonem, čisto, hezké okolí. Rádi se sem vrátíme“.

Andreas, (Booking.com, 2.3.2020): „Clean room, helpful staff. We had a room with a balcony and small kitchen. Good connection to the city center“.

Dana, (Google, 12.6.2020): „Čistý, hezky zařizený pokoj. Milá a ochotná paní na recepci. Velmi příznivá cena. Zařízená kuchyňka. Oceňujeme parkoviště hlídané kamerami a to že jsme mohli mít sebou na pokoji našeho pejska. Trochu nás zaskočilo 3.patro (chtěli jsme max. první patro kvůli problémům manžela s chůzí) ale jinak bylo vše fajn. Zase se určitě vrátíme“.

Andrea, (Google, 10.2.2020): „Čisté ubytování s možností parkování na soukromém parkovišti. Měli jsme dobrý pocit, jelikož je hlídané kamerami. Měli jsme rezervovaný pokoj s manželskou postelí a 2 oddělenými posteli ale recepční nám nejdřív nabídnul apartmán se č oddělenými posteli. Po ústní reklamaci byl omyl napraven a dostali jsme pokoj jaký jsme si rezervovali. Velký, prostorný, s balkonem. Velká koupelna, čisto. Personál velmi ochotný, dovolili nám prodloužit si pobyt o hodinu. K dispozici pouze 1 velký ručník pro každou osobu, ale když jsme požádali o doplnění tak nám recepční vyhověl. Velmi dobrá cena. Sice se nejedná o luxusní hotel, ale je zde čisto a příjemně“.

Ladislav, (Google, 5.1.2020): „Za celou naší firmu bych chtěl poděkovat za vřelé přivítání a vstřícnost od majitele i personálu,příjemné a prostorné ubytování. Velkou výhodou je parkoviště pod kamerami.Na 100% využijeme ubytování i v budoucnu“.

Penzion Rohožník v Praze hodnocení