Entry-header image

PENZION ROHOŽNÍK

CENOVĚ VÝHODNÉ A KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ V PRAZE

Vítejte v penzionu Rohožník

Náš penzion nabízí komfortní a zároveň levné ubytování v Praze.

Nabízíme výhodné ubytování v Praze, které je vhodné pro jednotlivce, turisty, velké skupinové zájezdy, pro nejrůznější firemní akce a firemní zaměstnance, rodinná setkání atp. Penzion Rohožník má 37 různorodých pokojů a apartmánů. K dispozici jsou jedno až pěti lůžkové, prostorné apartmány, z nichž každý disponuje balkonem a vlastním sociálním zařízením. Některé apartmány mají k dispozici také kuchyňku. Každá kuchyň je vybavená lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Všechny pokoje disponují TV s kabelovou televizí a Wi-Fi.

CENOVĚ VÝHODNÉ A KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ V PRAZE

Vše na dosah

Náš penzion nabízí také velmi dobrou občanskou vybavenost – hned naproti penzionu se nachází menší obchodní centrum se supermarketem. Mimo to je penzion velmi dobře situován, díky čemuž nabízí dobré dopravní spojení s MHD do centra města nebo kamkoliv jinam po Praze. Spojení na metro Černý Most, Želivského, nebo Depo Hostivař zprostředkovává frekventovaná autobusová linka. Jedná se o přímé spojení na metro , takže se nemusíte obávat žádného složitého cestování. Snadno a rychle se dopravíte také do nejbližšího velkého Obchodního centra Černý Most, do nábytkářského obchodního domu IKEA, do EUROPARKU Štěrboholy, nebo na Výstaviště Praha – Letňany.

V letním období můžete navštívit nedaleké, 5 km vzdálené koupaliště Klánovice, nebo Klánovický lesopark, který Vám skýtá ideální příležitost k relaxaci a odpočinku.

Penzion Rohožník v Praze hodnocení